Корзина
13 отзывов

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки по її графіку роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380964800808
УкраинаКиевул. Академика Вильямса, 2б
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Агрономич | Засоби захисту рослин, насіння та добрива

Фунгіциди

Фунгіциди найвищої якості від світових та вітчизняних виробників:

Syngenta, BASF, Bayer, ADAMA, ALFA Smart Agro, Sumi Agro, Август, Агрохімічні технології

1 2 ... 7
ГалереяСписок
1 2 ... 7

Захворювання є основним джерелом втрат врожаю культур які можуть бути викликані рядом патогенних для рослин організмів. Гриби є причиною втрат урожаю у всьому світі. Віруси, нематоди і бактерії також викликають захворювання у рослин.

Фунгіциди контролюють грибкові захворювання, спеціально пригнічуючи або вбиваючи гриб, що викликає хворобу.

Чому потрібно застосовувати фунгіциди?

Захворювання є звичайним явищем на рослинах, часто викликають значний економічний вплив на урожай і якість, тому контроль хвороб є важливим заходом при вирощуванні більшості сільськогосподарських культур.

  У широкому сенсі існують три основні причини, за якими використовуються фунгіциди:

  1. Контроль захворювання під час росту і розвитку культури;
  2. Підвищення врожайності культур і зменшення прояву хвороб. Заражені культури можуть дати менше врожаю, тому що їх листя, необхідне для фотосинтезу, заражені хворобами;
  3. Поліпшити термін зберігання і якість заготовлених рослин і продуктів. Деякі з найбільших втрат в організмі відбуваються після збору врожаю.

Методи застосування:

  1. Фунгіциди застосовуються у вигляді пилу, гранул, газу і, найчастіше, рідини. Вони застосовуються:
  2. Обробки насіння, цибулин, коренів. Мета полягає в тому, щоб убити патогени, які знаходяться на посадковому матеріалі, або захистити молоде рослина від патогенів в грунті.
  3. Внесення в грунт або в борозну при посадці, після посадки в якості грунтового зрошення (в тому числі шляхом крапельного зрошення), або розпорошуючи навколо основи рослини.
  4. Обприскування листя і інших надземних частин рослин за допомогою розпилювача.
  5. Ін'єкції в стовбур дерев.