Корзина
13 отзывов

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки по її графіку роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380500405100
+380675713000
+380443345389
УкраинаКировоградская областьКропивницкийГенерала Родимцева, 102
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Агрономич | Засоби захисту рослин, насіння та добрива

Насіння кукурудзи Маїс Дніпро

КОМПАНІЯ МАЇС - селекційне підприємство, яке створює гібриди кукурудзи, виробляє і реалізує їх насіння. За 25 років діяльності зареєстрували більше 100 гібридів для насіннєвого ринку України, Білорусі та Європейського Союзу. Придбайте насіння кукурудзи компанії «МАЇС» в офіційного дистриб'ютора — ТОВ «Агрономич»

1 2
ГалереяСписок
1 2
Виробниство насіння кукурудзи «МАЇС» включає всі етапи від створення гібридів до вирощування насіння, що гарантує високу якість продукції. Для створення гібридів селекціонери компанії МАЇС використовують як власну генетичну базу, так і ліцензійні закордонні лінії.

Компанія «Агрономич» пропонує насіння як нових гібридів кукурудзи компанії «МАЇС» так і вже доволі відомих:

  • ДМС 3015 - середньостиглий гібрид кукурудзи. ФАО 300. Найстабільніший гібрид в своїй групі стиглості. Має високу стійкість до летючої сажки.
  • Сплав МС - середньоранній гібрид кукурудзи. ФАО 290. Простий модифікований гібрид зернового напрямку використання. Рекомендований для вирощування у Північному Степу.
  • ДМС Лорд - ранньостиглий гібрид. ФАО 190. Вирощується переважно на зерно. Рекомендований для усіх грунтово-кліматичний зон України.
  • ДМС Супер - середньоранній гібрид. ФАО 220. Вирощується переважно на зерно. Гібрид має добре розвинутий листостебельний апарат, завдяки чому в центральних і північних районах може вирощуватися на силос.
  • ДМ Вікторія - новий середньоранній гібрид. ФАО 290. Високопродуктивний гібрид універсального напрямку використання.
  • Штандарт - середньопізній гібрид. ФАО 400. Має високу стартову швидкість росту.