Корзина
13 отзывов
+380964800808
УкраинаКиевул. Академика Вильямса, 2б
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Агрономич | Засоби захисту рослин, насіння та добрива

Кукурудза Монсанто | Monsanto Dekalb

Насіння гібридів кукурудзи Dekalb від Монсанто | Monsanto

Завдяки постійному впровадженню інновацій та досвіду в області створення насіння, кукурудза «Dekalb» майже не має собі рівних. Інновації DEKALB включають в себе нове мислення і переваги, перевірені на практиці сезон за сезоном. Тільки сертифіковане насіння. Доставка  по всій території України. 

1 2
ГалереяСписок
1 2

«Dekalb» - бренд насіння гібридної кукурудзи компанії «Монсанто»

Насіння кукурудзи "Dekalb" є лідером по продуктивності в багатьох країнах світу, де вирощують кукурудзу. Завдяки постійному впровадженню інновацій та досвіду в області створення насіння, кукурудза ТМ «Dekalb» майже не має собі рівних. Інновації DEKALB включають в себе нове мислення і переваги, перевірені на практиці сезон за сезоном.

Читати: Як правильно підібрати гібрид кукурудзи для своєї зони та за групами стиглості.

Гібриди кукурудзи DKC характеризуются високою  та стабільною врожайністю,  стійкістю до посухи та хвороб, раннім дозріванням  Гібриди «Dekalb» чутливі до агрофону, а тому  урожайність може бути підвищена за рахунок застосування правильних агрозаходів.

Лінійка торгової марки «Dekalb» включає гібриди різних груп стиглості:

Гібрид кукурузи ДКС 3050 - ранньостиглий, інтенсивного типу. ФАО 200. Характеризується високою енергією початкового росту та вологовіддачею. Рекомендований для вирощування у Західних і Північних регіонах України. 

Гібрид кукурудзи ДКС 3415 -  середньоранній. ФАО 260. Гібрид толерантний до хвороб (зокрема фузаріозу, пухирчатої сажки), немає обмежень по типу грунту, придатний до раннього посіву. 

Гібрид кукурудзи ДКС 3939 - середньостиглий. ФАО 320. Гібрид характеризується високою посухостійкістю, холодостійкістю та має високий потенціал врожайності.

Гібрид кукурудзи ДКС 5276 - середньопізній. ФАО 460. Гібрид характеризується високою холодостійкістю та стійкістю до стресових умов вирощування. Гібрид має високий потенціал врожайності. Найкращі гібрид для вирощування на зрошенні.