Корзина
13 отзывов
+380964800808
УкраинаКиевул. Академика Вильямса, 2б
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Агрономич | Засоби захисту рослин, насіння та добрива

Кукурудза ASPRIA Seeds

  • Дуже ранні - зубовидний (ФАО від 160 до 220) для посіву в самих північних регіонах (Сибір, північ Європи).

  • Ранні зубовидний і кремнисто-зубовидний (ФАО від 220 до 300) особливо стійкі до посухи і з дуже високим потенціалом.

  • Середньопізні (ФАО від 300 до 450), дуже стійкі до посухи і з дуже високим потенціалом.

  • Пізні (ФАО від 450 до 700) для субтропічних регіонів (Грузія, Африка, Близький Схід)Також пропонуємо деякі крем'янисті гібриди з підвищеним вмістом крохмалю, рекомендовані для крупозаводів.

Ознака зубовидний і ранньостиглості дозволяє рослині краще віддавати вологу в кінці циклу і, отже, збирати урожай кращої якості і використовувати менше енергії для сушіння. 

Тільки сертифіковане насіння. Доставка  по всій території України. 

 

1 2
ГалереяСписок
1 2

ASPRIA Seeds – це якісні гібриди кукурудзи світового рівня!

Компанія ASPRIA Seeds, заснована в 2002 році, легко зрозуміла, що завдяки якості своєї селекції та якості насіння вона стане важливим гравцем, визнаним на ринку кукурудзи в Україні, Казахстані, а також у Європі зокрема в Румунії, Франції, Німеччині, та інших країнах Європейського Союзу.

Гібриди кукурудзи Аспрія  з кожним роком завойовують популярність серед українських фермерів, адже вони дають стабільну і відносно високу врожайність є стресостійкими, мають високу вологовіддачу та стійкість до хвороб. Насіння кукурудзи «Аспрія» мають фунгіцидну та інсектицидну обробку.

Сьогодні компанія «Аспрія» пропонує широкий спектр гібридів кукурудзи з різним ФАО від 170 до 640.

Гібрид кукурудзи АС 34003 –  простий, ранньостиглий. ФАО 180. Має високий потенціал врожайності та стійкість від основних хвороб - фузаріозу, пухирчастої та летючої сажки, гельмінтоспоріозу. Пластичний до різних умов вирощування.

Гібрид кукурудзи АС 33002 –  середньоранній. ФАО 250. Гібрид має високий потенціал врожайності, пластичний до умов вирощування, стійкий до вилягання.

 Гібрид кукурудзи АС 33035 – трьохлінійний средньостиглий.  ФАО 330. Гібрид має кремнисто-зубовидние зерно, високий потенціал врожайності.

Гібрид кукурудзи АС 14215 – середньопізній. ФАО 470. Гібрид стійкий до вилягання і до основних захворювань: фузаріозу, пухирчатої головні, гельмінтоспоріозу.

Гібрид кукурудзи АС 14275 – пізньостиглий. ФАО 550. Маса тисячі зерен - 280 грам. Гібрид з високим потенціалом врожайності.

Більш детально з цими та іншими гібридами кукурудзи компанії  «ASPRIA Seeds» можна ознайомитися в каталозі нашого інтернет-магазину.

Статті: Як правильно підібрати гібрид кукурудзи для своєї зони та за групами стиглості.