13 отзывов
Агрономич | Засоби захисту рослин, насіння та добрива
+380 (96) 480-08-08

Спеціальні вимірювальні прилади

Купити обладнання для контролю якості та аналізу на виробництві з доставкою по Україні!
Агрономич співпрацює з офіційними імпортерами вимірювальних приладів в Україну та гарантує якість продукції. Наявність всіх сертифікатів.
Агрономич пропонує своїм клієнтам засоби для вимірювання та обладнання для контролю якості, аналізу на виробництві.
Вся продукція сертифікована на Україні, використовується для вимірювання вологості зерна, діагностичні системи, термометри, щупи та ін.
Звертаємо увагу, що ми працюємо тільки з перевіриними офіційними експортерами даного обладнання, тому гарантуємо якість і оригінальність. Купити, або отримати консультацію можна зателефонувавши нам за вказаними телефонами на сайті.
ВОЛОГОМІРИ:
Портативні вимірювачі вологості (вологоміри) це зручний інструмент, який дозволяє заощадити час і гроші.
За допомогою вологоміра можна виміряти в будь-якому незручному місці зберігання зерна, деревини, і ін.
Вимірювачі вологості відрізняються по чутливості, погрішностей і способам вимірювання. Використовується два види вимірювання: ємнісний і зі щупом. У першому випадку досліджуваний матеріал поміщається в спеціальну камеру. У цій камері через зерно пропускається змінний високочастотний струм, що дозволяє виміряти обсяг випаровується вологи і перетворити його в числове значення вологості.
Принцип роботи щупів вологоміру грунтується на тому, що молекула води здатна поглинати електромагнітні хвилі високої частоти. Вимірювачі зі щупом зручні тим, що дозволяють дізнатися рівень вологості на різній глибині зернової маси, при цьому не потрібно робити забір зразків.
Вологомір незамінний на елеваторах, в коморах і сховищах. Адже висока вологість протягом навіть короткого часу здатна привести до великих втрат зерна.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner